Šalamoun Jiří (Praha 1935)
Provisorium, signováno dole uprostřed tužkou Jiří Šalamoun, barevná litografie/papír, 37,5 x 48,5 cm, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Šalamoun Jiří (Praha 1935)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |